| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa am o erectie in timp ce ma sarut cu prietena mea?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este mai normal decât dacă n-ai avea-o.

| Doηηa a răspuns:

Da laughing Cand m-am sarutat cu iubitul meu si am vazut ca a intrat in erectie m-a apucat rasul. laughing Mda bine, mai si stateam in bratele lui si ma frecam de el si etc. laughing

| Gogu06 a răspuns (pentru Doηηa):

Mai zi la partea cu etc. ca m-ai facut curios

| AlexanderAdrian a răspuns:

Da' ce-ai vrea sa ai? Un icter? Normal ca e normal. E normal sa ai erectie si doar gandindu-te la ea, daca e o tipa sexy, sau vazand-o ca se dezbraca, sau cand iti sopteste ceva sexy la telefon, ce stiu eu, erectia e normala cand exista un factor excitant. sau mai multi factori.

| ugal a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Pai si ea ce reactie are trebui sa aiba cand obesrca? rolling on the floor

| ugal a răspuns (pentru ugal):

*ce reactie ar trebui sa aiba cand observa

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru ugal):

Obesrca? tu ai erectie si in timp ce scrii? tongue

Bai nu stiu, ar trebui sa se simta flatata. Una normala. Daca are o reactie tampita, dump her.

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă ai 18 ani şi nu ai mai avut niciodată nici o prietenă atunci da, este normal.

| ugal a răspuns (pentru OnuOnulică):

Pai am 15 ani..si e prima mea prietena.

| pietrean a răspuns:

Este si normal! Oameni suntem!
Mai ales baietii/barbatii se excita mult mai repede decat fetele/femeile.Partea feminina este mai cerebrala, pe cand la masculi, testosteronul umbla mai repede.

| Mussette a răspuns:

Sincer era anormal daca nu aveai. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte normal, la unii li se intampla si daca sta fata in brate dar cu spatele.winking Depinde cat te incita pe tine sarutul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stim cum arata prietena ta asa ca e imposibil sa ne dam cu parerea daca e normal sau nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinand cont ca e prima prietena, ai emotii, o placi este perfect in regula sa ti se intample asta. Pe parcurs o sa constati ca evenimentul din pantaloni nu se mai petrece asa des ca pana acum sau il poti controla happy
Toate cele bune.

| Blamely a răspuns:

Da, e normal.

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

E chiar ok, cum timpu disparelaughing

| TurboBoost a răspuns:

Desigur. Asta poate fi si un mod in care corpul iti confirma ca esti atras de ea. Este normal ca intr-un contact de acest gen in care hormonii isi fac treaba.

| claudiu2053 a răspuns:

Este normal pentru ca te exciti