| Carmen51 a întrebat:

Este normal să am scurgeri maronii după un contact sexual?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa ai o rana pe colul uterin care singereaza la contactul sexual, iar scurgerea maraonie este de fapt secretie vaginala cu sange oxidat.

| mihai69 a răspuns:

Depinde de unde curge...

Răspuns utilizator avertizat
| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ai la fiecare contact sexual, nu e normal, dacă ți s-a întâmplat doar o dată, cine stie din ce cauză e, poate îți vine ciclu.

| Robert2526 a răspuns:

Nu e normal, dar nici anormal, nu reprezinta un motiv de ingrijorare

| Arukll a răspuns:

E normal, să verifici vâscozitatea. Dacă are textură nisipoasă e normal, dar dacă are textură lichidă e posibil să ai gonoree.

| UrEd a răspuns:

Nu, depinde daca te caci pe tine