| deathKira a întrebat:

Este normal sa te masturbezi de la virsta de 11 ani? fara glume proaste.Sunt baiat.si fara raspunsuri ghindite la moment sa raspunda cineva informat!

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu e normal pentru ca daca continui o sa-ti dereglezi hormoni

Răspuns utilizator avertizat
| emaligia a răspuns:

Da' decat sa-ti stea gandul la masturbare la 11 ani mai bine ai pune mana sa inveti ca de la prea multa masturbare ai uitat limba romana

| FloRiN_9447 a răspuns:

Eu zic ca nu, la 11 ani nici nu ai sperma deci o faci in zadar oh go on