| anonim_4396 a întrebat:

Este nornal ca prietena mea sa vorbeasca cu alti baieti pe fb? Mi-a si aratat cu cine vorbeste si ca doar sunt prieteni dar eu tot sunt gelos sad ce sa fac? Adica e aburd sa ii interzic sa mai vb cu baieti

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea, poate sa-i sara tandara si sa plece cu unul sau mai multi fara sa stii. Nu stii cum sant nemtii fiecare la casa lui asa ar trebui sa fie si romanii ca sa fie pace si incredere.

| Mayar a răspuns:

Sa o inchizi intr-o camera de fier sa nu o mai vada nimeni. Asa ceva... izoleaz-o, ca altfel nu merge. Oamenii sunt facuti sa interactioneze. Nu te poate insela prin scris cu alt baiat! Cred ca ar fi fost mai bine daca nu avea iubit sau avea pe altcineva. Pana acum a putut vorbi in voie cu cine a avut chef si acum hopa! Ca vine ''mama soakra;; cu furca si nu o mai lasa pe fata sa vorbeasca, sa faca nimic. Ia mai termina!

| OnlineZ a răspuns:

Pai nu numai ca e absurd sa ii interzici dar e si nesimtire. Atata timp cat iti arata e clar ca nu are nimic de ascuns si mai ales ca tu nu ai motive sa fii gelos.Sa iti faci griji atunci cand se va ascunde de tine. Las-o mai moale cu gelozia ca o sa iti para rau cand o s-o pierzi din cauza asta.Ti-o spun din experienta ca am avut si eu parte de asa ceva si nu a mers
!

| RAY a răspuns:

Man daca nu crezi in ea de ce stai cu ea? eu personal cred ca daca nu ai incredere in cineva lasa-l in pace, ca sfat fa-ti cont fals date la ea afla ce vrea, faza cu vb pe fb cu alti baieti ce sa spun baieti se cam da la fete si ele renunta intr-un final, fara interes nimeni nu se da la prada asa ca interesul lor e iubita ta, bafta in continuare, numai crede in femei ca isi pieri timpul aiurea pe bune

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa fii devii rational pentru a intelege ca ceea ce tie nu-ti place nici altuia nu-i face. De asemenea se pare ca nu esti in stare sa intelegi anumite legi si pe cea mai importanta :" ESTE INTERZIS SA INTERZCI"

| neutrino a răspuns:

Ceea ce face ea este normal pentru o tanara fata. Universul ei nu se poate limita numai la tine si nu-i poti interzice de a mai avea prieteni.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ii interzici, dar ii spui cu frumosul ca iti displace profund sa existe alti baieti in preajma ei si ca nu e vorba de incredere.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai daca doar vorbeste, nu vad de ce ai fi gelos.

| Lawliet14 a răspuns:

Las-o sa vorbeasca cu cine vrea. Daca nu ai calitati tot te paraseste. happy

| mont a răspuns:

Da este normal, poate avea amici de sex opus, ce are? Tu nu ai amice? In plus odata ce nu se ascunde si chiar ti-a aratat de ce esti asa gelos? Increderea unde e? Crezi ca daca vrea sa te paraseasca nu poate si fara amici?

| Teardrop a răspuns:

Ce ţi-aş da o palmălaughing Auzi, "să-i interzic". Da cine eşti, tac'su? Daca-ş fi în locul ei te-aş lăsa în secunda doi.

| Honeyyy a răspuns:

Mai rau era daca ascundea aceste conversatii happy. Logic ca e absurd sa.i interzici, dar daca te deranjeaza atat de tare vorbeste si tu cu cateva fete amical si vezi reactia ei, poate o sa isi de.a seama si se va schimba... [intuiesc ca ti.am dat o idee cam gresita dar asta este ] big grin.

| HiTman08 a răspuns:

Da...in general rockerii sunt cam nespalati... poate de aceea cauta ceva fresh, un barbat care nu se transforma in femeie.