| crisstyy a întrebat:

Este o fata care imi place de ea ea stie si cand o intreb daca vreau sa se combine cu mine a spus ca nu stie ce inseamna asta oare ma place?

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Iti zic eu ce inseamna. Este nehotarata daca sa fie cu tine sau nu pentru ca are nevoie sa o cinvingi ca meriti sa fie cu tine. Trebuie sa ii dovedesti ca asta iti doresti cu adevarat sa fii cu ea si apoi cand va vedea siguranta pe care o ai, atunci va fi de acordwinking

2 răspunsuri:
| angelmiki a răspuns:

Eu cred ca are nevoie de tinp sa se gandeascva daca te place si ea sau nu, dar tu nu poti face nimic acum doar sa astepti raspunsul ei.dar chiar daca raspunsul va fi negativ nu e nimic nu e sfarsitul lumi.
mult noroc

| buturuga a răspuns:

Probabil chiar nu stie ce inseamna "sa te combini" cu cineva, poate ar trebui sa deveniti intai prieteni, sa va cunoasteti mai bine, dupa care sa decideti daca e cazul sa formati un cuplu sau nu :]