| robb5 a întrebat:

Este o fata care imi place foarte mult, doar ca ea nu ma place (m-a placut intr-un timp). Oricum mai este o problema ea are prieten.Nu stiu ce sa fac.Sa incerc sa nu ma mai gandesc la ea. Tin sa mentionez ca i-am spus ca o plac acum 2 luni dar poate ca ea a inteles ca glumesc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

Iti propun sai arati calitatile tale, sai dovedesti ca tu esti mai bun decat actualul, si daca nu merge este mai bine sa incerci sa o uiti.Sunt sigur ca sunt si alte fete frumoase care sa te merite intr-adevar.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aura_1762 a răspuns:

Fai curte iar daca totusi simte ceva pentru tine dar nu vrea sa spuna iti va spune pe ocolite atunci

| iuliana_8590 a răspuns:

Hmm.eu zic ca ar fi mai bine sa incerci sa o uiti.sau macar sa incerci sa vb cu ea fara sa stie nimeni si sa-i spui ceea ce simti, apoi respecta-i decizia pe care o va lua.fii tare. timpul vindeca toate ranilewinking