| AlexAlexandru3 a întrebat:

Este ok la 15 ani sa am penisul putin curbat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este doar usor curbat, atunci este ok, dar daca este mai serios curbat, a tunci poate fi vorba de o boala.
Cauta pe internet "penis curbat boli" si vezi ce scrie.
Daca te ingrijoreaza sa nu ai boala Peyronie, atunci mergi al un Medic Urolog sa te consulte si sa confirme sau infirme deaca este ceva ingrijorator, sau nu.

| sierra1 a răspuns:

Tulburător era să fie un segment de dreaptă perpendiculară pe corp

| dullcat a răspuns:

Nu avem de unde sti. Putin curbat este normal, multi baieti se dezvolta astfel, insa mai mult reprezinta o boala pentru care trebuie sa te vada medicul.Stiind ca mult si putin sunt termeni extrem de relativi, eu te sfatuiesc sa mergi la medic, nu iti strica niciodata un control.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, e normal

| simplaexsistenta a răspuns:

Perfect normal

| Anonimboy111 a răspuns:

Salut, da e normal, majoritatea baietilor il au curbat