| anonim_4396 a întrebat:

Este ok pentru o fata sa ii oferi sex oral, daca nu reuseste sa aiba orgasm prin sex normal? II poate oferi limba un orgasm asemanator? Se poate simti aiurea cand o saruti jos?

46 răspunsuri:
| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Pentru ca intr-o perioada m-ai avut la ignor, si nu intelegeam de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

Sa nu te miri daca vezi ca esti ignorata din senin de vreun utilizator cu care n-ai interactionat niciodata. TPU-ul e plin de mistere.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Si la cum te grabesti sa-mi rasp., se pare, nici n-am sa inteleg.Dar e ok, e ok, ca doar pe tine te aborda prea multa lume interesanta aici pe site, si nu mai aveai timp si pentru neinteresantii ca mine...

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Nu inteleg. De-obicei eu cand ignor persoanele, fac asta pentru o perioada lunga de timp.

" si nu mai aveai timp si pentru neinteresantii ca mine." Nu te subestima. Abia am intrat.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Ah, am inteles acum, uitasem sa mentionez aceea ca, intre timp, mi-am schimbat nickname-ul, insa sint acelasi user care gandeste-n culori reci.Si acum, ca ti-am amintit de mine, ma poti ignora de-a binelea.Sint constienta de faptul c-o merit de la unii de pe aici, printre care si tu, deci n-am de ce a ma plange. Vroiam doar sa stiu sigur motivul pentru care ai ales sa ma bagi la lista neagra, atat.O-kay, probabil ca nici n-ai sa-mi mai rasp. la reply, i just got to deal with it.

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

SUntem intr-un mediu virtual. Am inteles cine esti. Si da te-am avut la ignor! Dar nu inteleg nici eu de ce te-am dat, asa ca te-am scos. Sunt totusi surprins.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Surprins, de ce?

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Ca am avut pe cineva la "Utilizatori Ignorati" fara a stii motivul. Greseala mea stiu.

NOname
| NOname a răspuns (pentru Exilee):

VreauSaZborCatreStele: "Nu inteleg. De-obicei eu cand ignor persoanele, fac asta pentru o perioada lunga de timp."

De obicei?
Să înţeleg că ar trebui să mă simt flatată, curiozitatea ta pentru mine depăşindu-ţi obiceiul de struţ şi impulsul de a nu mă vedea (la fel şi al drăguţei care-ţi cere socoteala)?hee hee

| Exilee a răspuns (pentru NOname):

Nu sunt obisnuit sa dau la nimeni butonul "ignore" si nici nu s avea de ce. S-a intamplat sa fie o mica scapare, astfel nu inteleg.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Bine, pe viitor sa stiu sa nu mai dau ocazie acestor "mici scapari".

NOname
| NOname a răspuns (pentru Exilee):

Interesant. Tu ai deja minim două "scăpări", eu niciuna.
Ce ţi-e şi cu "scăpările" astea...se întâmplă doar unora, iar pe alţii îi ocolesc.hee hee

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Nu este vorba de tine. A fost vina mea.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Nu are nimic, esti scuzathappy

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Un an nou fericit, imbelsugat, fiind inconjurata de dragoste, liniste sufleteasca si implinire a tuturor dorintelor iti doresc! happy

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Multumesc frumos love struck, si tie iti doresc la fel, si distractie placuta in aceasta seara.