| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca o fata virgina sa aiba un vagin larg? nu ar trebui sa fie stramt? sau nu la toate fetele este la fel?

13 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Toata lumea are aceeasi inaltime, sau aceeasi greutate, normal ca si vaginul este diferit de la o fata la alta

| bebe9949 a răspuns (pentru Felys):

Dar totusi nu ar trebui sa fie stramta? daca nu a mai avut contact sexual cu nimeni?

| Felys a răspuns (pentru bebe9949):

Da,virginele sunt mai strimte,dar nu insemna ca daca fata respectiva s-a nascut cu un himen larg,e oglibagoriu sa o simti tu strimta, pot fi altele care o fac de ani de zile mai strimte ca una virgina pentru ca asa s-au nascut, si sa nu crezi ca pierderea virginitatii va modifica foarte mult dimensiunea, cu aia se naste, probabil ca persoana de care spui nu a fost si nu va fi nicidata strimta

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Felys):

Mai Felys, daca a avut parte de un preludiu intens si mult este normal ca sa se fi excitat si imediat s-a lubrifiat, nu? ce face penetrarea mai buna si fara durere daca nu o lubrifiere buna?

| Felys a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Categoric,se dilata cat este nevoie, in fond pe acolo iese si un copil, deci aia tot dilatare este, deci cu cat este preludiul mai bine efectuat cu atat dilatarea este mai ampla

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Felys):

Dupa ce am iesit de pe site am discutat cu prietena mea despre asta, dracu m-a pus? laughing a sustinut ca nu am dreptate si ca vrea sa-i demonstrez, te pui cu femeia? nu te pui frate laughing

| Felys a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Saracutul de tine, te-a pus la munca, ai asudat dand la sapa cred

| Danysan a răspuns:

In marea majoritate a cazurilor trebuie sa fie stramta dar asta se poate rezolva prin sport daca si practica;-p.

| Captoresque a răspuns:

Ce importanță are?

| Trolozaur a răspuns:

Ai tu *** mica.

| IepurasPerfect a răspuns:

Bineinteles ca nu toate fetele sunt la fel, asa cum nici noi n-o avem la fel de lunga/groasa/patrata sau etc. Largimea difera in functie de structura osoasa, muschi, nu de cat de multe vulpi au intrat in vizuinawinking

| bebe9949 a răspuns:

Dar normal nu ar trebui sa fie stramta?

| bebe9949 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri