| GabitzaAlexandr a întrebat:

Este posibil ca sa fie de 2 ori aceleasi simpotome ca la dezvirginare?(mentionez ca neavind relatiii undeva un an ) au fost aceleasi simptome ca prima data?

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Da. Atunci cand nu mai intretii relatii un timp mai indelungat, vaginul tau "se strange" si ai cam aceleasi simptome!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil, sunt multe fete pe aceasta sectiune carora li se intampla des acest fenomen, in special atunci cand schimba partenerul.

| Alcyon a răspuns:

Da, fiindca vaginul isi pierde elasticitatea, atunci cand nu mai intretii relatii sexuale, multa vreme. Cu alte cuvinte, nu mai ai antrenament.