| cristiancristi a întrebat:

Este posibil ca sa ma oblige cumva fosta prietena sa fac test de paternitate dupa 2 ani?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca te da in judecata si judecatorul hotaraste ca esti obligat (de obicei judecatorul impune testul de paternitate, de vreme ce el se face pe cheltuiala femeii care solicita). Tu nu ai nimic de pierdut. Daca copilul nu e al tau, n-ai nici o problema, iar daca este al tau, castigi un fiu/o fiica.

| Castiel a răspuns:

Este,dar eu zic sa pleci din oras

| alexutza003 a răspuns:

Este mai ales daca exista o probabilitate destul de mare ca tu sa fi tatic

| cristiancristi explică:

Castig o fiica si pierd o familie.nu e corect. dupa 2 ani si ceva sa vina in viata mea sa imi strice familia