| MishikiCrisy a întrebat:

Este posibil ca un baiat foarte dragut sa placa o fata mai timida si cuminte? Eu nu cred, pentru ca nu am vazut vreodata asa ceva, stiu doar ca tocilari sau pici plac fete de genul asta. Mas convinge doar daca ar fi unul de aici atras de o fata asa.

Răspuns Câştigător
| RainingBlood a răspuns:

Te inseli amarnic...Multor baieti (precum eu) le plac fetele mai "la locul lor" sa spun asa pentru ca au o mai buna siguranta in ele. Fata de cele care schimba iubitii ca pe sosete...Asa stiu ca sunt sanse mici sa fie inselati.
Oricum banuiesc ca 1998 din numele tau e anul tau de nastere.Mai asteapta si iti vei da seama despre ce vorbesc...

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu stiu de ce am senzatia ca tu nu faci parte din categoria aceea de fete...
Din contra, fetele timide si cuminti sunt cele mai cautate!

| cretscretscrets a răspuns:

Le plac! iti spun din proprie experienta.Din cate am observat eu.se plictisesc de curve si cauta.altcevahappy

| andree123 a răspuns:

Nu neaparat poate baiatului ii plac fetele de genul acesta acum de preferintele fiecarui baiat nu?