| roxana672e a întrebat:

Este posibil ca un băiat sa se dezvirgineze daca cade cu penisul de un lemn?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice baiat se poate dezvirgina doar intru-un singur caz si un singur mod si anume : ''sa cada cu dansa-n-transa''. Daca cade cu ''dansa'' oriunde in alta parte si/sau indiferent in ce ar cadea, si-o poate doar ''vatama'' mai mult sau mai putin, insa in nici un caz NU se va dezvirgina. big grin

| SüßesHäschen a răspuns:

Cand penisul tau va face contact cu um vagin atunci te vei dezvirgina ..pana atunci dai in gaura la lemn.

| mihai69 a răspuns:

Nici măcar dacă era un lemn cu gaură de nod...
„Dezvirginarea" (ghilimelele sunt pentru faptul că în realitate nu există nicio schimbare la nivel fizic) se face la primul act sexual cu o fată.

Răspuns utilizator avertizat
| Simona_Raluca_Niculita_1997 a răspuns:

Asa ceva

| Kimball a răspuns:

Na ca am auzit-o si pe asta nu credeam ca exista lucruri mai stupide

| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil, doar daca isi bagase penisul in prealabil erect in clei, l-a lasat sa se usuce si sa se intareasca, dupa care s-a aruncat cu el intr-o bucata de lemn, infigandu-se, precum un pui laughing

| Evolettee a răspuns:

Mi s-a oprit mintea in loc...

| IuliusMxm a răspuns:

M-am **** pe mine de ras