| mellyyy a întrebat:

Este posibil sa fac un baiat care nu ma place, sa ma placa? va rog ajutor

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Cam greu. dar poate daca te apropii de el. poate va ajunge sa ii placa de tine

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nu este chiar imposibil, ci foarte greu.la inceput, mie mi-a placut mult de tot de un baiat.am inceput sa trec mai des pe langa el, mergeam mereu la el in clasa sub pretexul: am o prietena pe acolo, m-au dat colegii afara din clasa.etc etc.intr-o zi ne-am imprietenit(pe baza unui motiv tampit) si la inceput era foarte timid,nici nu vr sa vorbeasca despre ceva cu mine.dar apoi, cu trecerea timpului, am devenit prieteni chiar buni.si din cum se comporta poate chiar ma place.deci nu este imposibil,la inceput aveti nevoie de timp sa va cunoasteti, si incearca sa te schimbi, afla ce fel de fete ii plac si incearca sa fii precum ele.eu inainte sa il cunosc eram cuminte,nu comenta nimeni nimic la adresa mea(in sens ca is vagaboanda).si acum tot zic ca m-am prostit(desi nu stiu adevaratul motiv), ca umblu mai mult pe afara, ca nu invat.si asta doar pentru a ma observa el.bft.

| alberto_7264 a răspuns:

Melania, dc te uiti in oglinda aceia, dc nu te placi? Dc tu te palci, ceilalti vor face la fel si mai ales esti pustoiaca, nu ii da prea mare importanta sa te placa el, o sa fi dezamagita dupa relatia aceasta. Dc el nu iti acorda atentie, atunci nici tu nu-i acorda. ai sa vezi ce se intampla, el se fa intreba ce e cu tine de nu ii dai importanta. si nu uita ca esti pustoiaca, esti frumoasa si ai un viitor.

| adi123_2132 a răspuns:

Mai...depinde de el cam 60-70% dar poti sa te apropii sa legi o prietenie si vezi dupa. alberto foarte bine zis " Dc tu te palci, ceilalti vor face la fel "