| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa fii insarcinata daca la o luna dupa ce ai avut contact ti-a venit ciclul?

6 răspunsuri:
| Inny_6353 a răspuns:

Nu daca ti-a venit ciclul inseamna ca nu ai ramas insarcinata.

| nicoleta1987 a răspuns:

Da este posibil.Ti-o spun din proprie experienta, deoarece mi s-a intamplat mie.Deci cel mai bine ar fi sa iti faci un test de sarcina ca sa scapi de indoieli.

| Азбука a răspuns:

Poate vei avea norocul sa ramai insarcinata la cel de-al doilea contact cu un... barbat.

Răspuns utilizator avertizat
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua in care calculasesi ca vine (perfect regulata) si a fost normala din toate punctele de vedere (durata, flux, simptome), nu esti insarcinata. Daca nu indeplineste ambele conditii, e posibil sa fi fost o sangerare de implantare a sarcinii.

| Lorena12 a răspuns:

Nu,sa nu iti faci mari griji...cati ani ai? trimite-mi mesaj privat la mine in blog.