| anonim_4396 a întrebat:

Este prea devreme sa iti incepi viata sexuala la 15-16 ani?

14 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cu deosebita placere si nu pune la inima "rautacismele"/se folosesc foarte des cuvinte din acestea, care duc spre intelesul adevarat al cuvintului, adica rautatile...tu nu le folosi/ unor utilizatori TPU!

| Dennys1521 a răspuns:

Este mult prea devreme
daca iti incepi viata sexuala de acum.inseamna ca atunci cand o sa te insori, cand sa te f**a sotul, o sa zica ca ai fost cu cur*Alaughing
asteapta ca macar sa fii majorawinking

Răspuns utilizator avertizat
| DeniZu a răspuns:

Fiecare incepe cand e pregatita...

| CrazyTeenager a răspuns:

E tarziu.la 12-13 ani e firesc.

| cRIT a răspuns:

Nu-i asculta, o incepi cand crezi ca esti pregatit/a.

| speranza a răspuns:

Da,este prea devreme.Trebuie sa ti-o incepi atunci cand o sa fii mai mare,dar dupa ce te informezi despre protectie, despre tot ce implica viata sexuala, atunci cand o sa fii pregatit cu adevarat.Atunci cand amandoi va doriti, dar numai dupa o perioada de cunoastere, caci trebuie sa cunosti persoana de langa tine.

| claudiu_9632 a răspuns:

Depinde cand te simti pregatita tu.nu prea conteaza de varsta! daca u crezi ca esti pregatita pentru asa ceva nu este devreme. numai nu grabi lucrurilewinking

| mekage a răspuns:

Parerea mea ca e vremea perfecta

| Corinnààà a răspuns:

Categoric DA

| Alinaame a răspuns:

E prea devreme!

| attikus a răspuns:

Cand simti nevoia sa o faci atunci o faci daca ai cu cine, chiar daca esti baiat sau fata, eu am incput-o de la 13 ani si nu am nici un bai.