| هوراس a întrebat:

Este rău dacă cuiva îi place să se sărute mult cu iubita lui puppy dog eyes nu luați la mișto plzwinking fundă

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Nu e rau nimic in asta, asta dovedeste ca esti indragostit nebuneste de ea si ca asa e felul tau mai pupacios. Asa sunt si euhee hee. tine-o tot asawinking.

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Nu este nimic rau in acest lucru. Daca va iubiti este si normal sa va sarutati oricat de mult vreti voihee hee.

| Vrajitor a răspuns:

Nu, intrebarea este daca si ei ii place asta!

| BloodyBlade a răspuns:

NU dincontra e foarte bine... dar sa nu fii foarte sufocant

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Este foarte dragut! :*
nu.nu e nimic rau. e foarte bine. inseamna ca o iubesti mult.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Pai pe cine vei sa sarute un caine laughing Cum sa fie ceva rau daca sunt impreuna e intimitatea lor fac ce vor ei e o Tara libera

| Wowhow a răspuns:

Nici nu stii cat as vrea si eu un baiat ca tine.Si mie imi place muult sa ma sarut si pana acum nu am intalnit pe nimeni ca tine, numai mofturosi. Tine-o tot asa! happy

| DeyutzaDeea a răspuns:

Nu e rau deloc! laughing

| Laurentiu201991 a răspuns:

Depinde, cateodata e rau ca devii sufocant pentru ea. dar daca sentimentul e reciproc, adica va place amandurora sa va sarutati mult atunci e foarte ok.