| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Este trist.de cate ori il vad el nu zambeste.cand era cu mine era cel mai fericit.acum e insurat.straight face [ v am mai spus de mii si mii de ori]. am crezut ca totusi l am uitat. dar e in bloc cu mine.il vad aproape zilnic si nici buna nu se zicem dar ne uitam unu` la altu` si nu ne mai luam ochii. Mi a zis prietenu lui cel mai bun ca el inca ma iubeste si tine si la aia dar nu are ce sa faca. si eu il iubesc si nu stiu ce sa mai ma fac.ne iubim dar totusi.ne a despartit viata si...suferim unu dupa altu aiurea:-

3 răspunsuri:
| Roxanaaaa a răspuns:

Daca il iubesti de ce nu incerci sa intri in vorba cu el si sa ii spui, vezi dupa reactia lui. Nu se poate intampla nimic rau daca vorbesti cu el si ii spui, astfel vei afla si ce crede\simte el. Vorbeste cu el si nu mai suferi, asta e singura modalitate de a numai suferi. Succes si te rog sa imi lasi un mesaj cu ce s-a intamplat, sper ca te-am ajutat:*

| nekokami a răspuns:

Eu ma intreb de ce s-a casatorit cu alta daca te iubea pe tine?¿

| Ioannaaaaaaaaaa explică:

Pentru ca noi ne vedeam cand aveam eu chef.il inselam. timp de 1 an s tinut dupa mine.eu nu m uitam la el dar totusi am stat dar mi am batut joc...si el a facut o ambitie prosteasca