| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Este un baiat care mă place.Am fost şi cu el. Dar mă disperă, este cu altă fată dar tot la mine se dă, şi numai la mine se gândeşte. O colega de-a mea vorbeşte mereu cu el şi-mi zice că mereu când o vede întreabă de mine.Pe mess nu vorbesc cu el. Sâmbăta asta am fost la plajă, fratele meu.NU MĂ LĂSA ÎN PACE.Se tot ţinea după mine. Dacă află prietena lui o să moară de gelozie. El încă mă m-ai iubeşte dar eu nu. Ce să fac? M-ai ales că nu mi-a plăcut la el că era scund.Eu m-am desp de el pentru că s-a dezvirginat cu altă fată şi cu mine ce făcea? Lui îi pare rău. Da ce-i să-i fac, putea să mă aştepte şi pe mine. Un an nu murea nu-i aşa?
P. S : El era cu mine, se întâlnea pe ascuns, s-a dezvirginat cu aia.Eu ce mai eram?straight face Acuma moare fără mine. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| alisuncik a răspuns:

Nu il iubesti si BASTA ce poti sa mai faci

| Bii26 a răspuns:

Spune-i ca nu iti mai place de el.Va intelege. Daca nu intelege spune-i ca ai prieten si ca nu-i convine lui sa se tina dupa tine. Zi-i ca este enervant si sa te lase in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ašħłeч nu conteaza inaltimea sau alte chesti si sa stii ca baieti nu pot rezista fara sa nu se mai **** frebuie sa intelegi si ce daca daca el te iubeste iar tu nu macar lasa`l sa te iubeasca daca nu vrei sa mai fi cu el ascultati inima si nu-l mai justifica lasa-l asa cum este mik cum la fakuth ma`sa

| vlaaddd a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

99% din fete sunt ca tine.
99% din prieteni te vor sapa candva.
Pune-te in locul prietenului tau, idioato.

Iti dai seama ca tu ai stricat o prietenie?
( bine, ala nu e prieten, dar totusi )

| vlaaddd a răspuns:

Ups, imi pare rau, am gresit intrebarea happy