| nana_8704 a întrebat:

Este un baiat de care mi place ff mult love struck e arab tata-su nu are mai multe sotii oh go on, da' din cauza faptului ca am spus la cateva colege ca l plac, a aflat si el de la colegii din clasa, fetele il cicaleau strigau pe hol ca'l plac, el mi o spus ca nu i pasa, mi o spus ca nu ma place cand am avut prima conversatie cu el pe net pe 1 decembrie 2010 cand mi o facut o zi de cosmar, si pe 10 o zis sa fim amici, eu bineinteles, am acceptat, am vbit cu el ne am salutat da' nu stiu ce pnm mi o venit sa i spun sa si stearga o poza de pe hi5 si s o suparat si mi o dat ignore de pe 8 id-uri cand ii ceream scuze, mi o facut revelionu' de rahat! dup'aia de ziua indragostitilor 14 feb 2011 m am dat drept altcineva si mi am deschis personalitatea fata de el, el a spus ca i place personalittatea meahappy si mi o cerut sfaturi despre fete, pentru ca e indragostit, povestea asta cu a2a infatisare a tinut 2 saptamana pana cand mi a spus pe 27 feb ca stie ca nu sunt ceea ce spun ca sunt si mi a dat ignore, nu cred ca stie ca's eu, acum e cu una si se saruta in parc o curva ca numai la curve are gusturi, ce sa fac? sa mai continui sa mi cer scuze pentru faza aia cu poza de pe hi5? sau sa'l dau drakului de prost?! faza e urmatoareahee hee eu fac scoala de dimineata si arat ca dracu dimineata si el numai asa m o vazut, mama nu ma lasa sa ma dau cu fond de ten 8-) desi as face-o, el 13 eu 12 ani, eu sunt, nu stiu cum sa spun plinuta thinking credeti ca de asta ma evita?

Răspuns Câştigător
| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Deecii draga mea Elida,

M`ai uimit ca ai tinut minte in ce zile ti-a spus ceva mai "nou" happy

Acum :

Daca tot ti-a facut zile de cosmar si un revelion de cosmar,de ce iti mai ceri scuze de la faza aia?
Daca saruta c*r*e in parc,este problema lui, gusturile lui.
La faza cu fondul de ten, eu zic ca conteaza mai mult frumusetea interioara.noo dar si cea exterioara laughing.
Am trecut si eu prin situatii de genul asta si zic sa-l dau dracu [vorba ta] ca mai sunt baieti pe lumea asta si daca ti-a dat ignore.Sa ramana la c*r*ele lui si nu iti mai pune increderea in toate colegele ca nu stii cate fete au si ce ascund.
Eu te inteleg ca iti place fte mult de el, dar este decizia ta ce o sa faci happy

Sper ca te-am ajutat happy
Ceauu :*

7 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Ai 12 ani. unde ti`e capu`?
stai cill`. si daca zici ca doar la curve are gusturi.nu devenii una pentru el.
plus de asta... o sa ai timp si de prieteni mai incolooh go on
acum stai cill si vezi`ti de scoala

| deniy a răspuns:

Buna parerea mea este ca esti o fata ff draguta, dar eu cred ca daca el face asa este pentru ca nu te place si pana la urma n-ar conta aspectul tau fizic daca tear placea cu adevarat tear placea asa cum esti, si nu te merita treci mai departe si o sa-te vada cu altu o sa-si dea seama ce a pierdut.

| Tania a răspuns:

Pierdere de vreme.E de la sine inteles ca nu te place.
Sunt destui, el e un tampit ca s-a suparat pentru o poza de hi5 care sunt convinsa ca era naspa.
E un suparacios si mai bine il lasi in pace.

| Elena1234456 a răspuns:

Pur si simplu nu te place.Esti foarte insistenta.Resemneaza-te!

| LorenaElena a răspuns:

Am citit povestea ta:*. Si eu sunt plinuta thinking Dar nu de asta te evita happy... Poate ca nu ii place de tine :*.

| Joana96 a răspuns:

Nu mai sta ma dupa el straight face El face asta pentru ca e bagat in seama :-J Se intoarce roata sa stii. Si nu iti strica tu tenul pentru un prost! Nu fi complexata pentru ca esti mai plinuta, sunt mii de baieti in lumea asta. Succes :*

| Inovssakura a răspuns:

Dupa acest comportament...sunt sigura ca nu te place! stiu cum e mie mereu mi se intampla asa! sa vezi:d'oh vb pe mess cu un baiat si nu imi placea de el si m-a rugat sa fiu cu el...nu am vrut de sigur! vin la scoala si mor dupa el! apoi sa imperechiat cu cea mai buna pr a mea si se pupa cu ea! ce proasta am fost rolling on the floor! dar ai sa vezi ca de la atata suferinta nu o sa iti mai placa de el iti garantez! lasa-l impace!