| Cristina_2984 a întrebat:

Este un baiat de la mine din cartier care de fiecare data cand ne intalnim ma saluta imi spune ca i-a fost dor de mine(nu ne vedem prea des), se mai "joaca"cu mine. El este cu 4 ani mai mare ca mine si nu are prietena

este posibil sa ma placa? fundita

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Tocmai pentru ca nu va vedeti des iti spune ca i-a fost dor laughing

| ahlrh a răspuns:

Sunt vrajeli de ale noastre.

| Blondamea a răspuns:

Poate dc nu il intrebi daca ii i se pare ca ai avea sanse la un prieten si daca esti drguta ia intrebal sa vedem ce zice

| N3rvos a răspuns:

Nu conteaza ca e cu 4 ani mai mare exista si posibilitatea asta sa te placa!

| loving2008 a răspuns:

Daca ai pana in 14 ani, crede ca esti o mucoasa mica si plina de fantezii si vrea sa te aiba o noapte
rolling on the floor

| Cristina_2984 explică:

Mentionez ca mie nu imi place :@(adaica nu prea des :de doua ori pe saptamna )