| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat de nota 12! Vorbim de ceva timp, ma ia de acasa cand iesim in oras, ma aduce inapoi, a vrut sa-i fac cunostinta cu mama cand am avut ocazia, este foarte grijuliu, ma alinta. Eu am 16 ani, el 20. De ce cand ma saruta ma prinde de fund? I-am atras oarecum atentia ca e prea devreme. Mi-a spus ca daca ma deranjeaza sa-i spun pentru ca nu ma mai prinde. Nu ma deranjeaza, dar toate cu limita! De ce ma prinde de fund? Ce trebuie sa fac in acest caz, sa-l resping? Se gandeste la ceva mai mult?!

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Scuza-ma tu ai pretentia ca un baiat de 20 de ani sa NU se gandeasca sa faca sex cu prietena lui? sau ma rog macar sa devina mai intimi? Poate chiar e de nota 12 si e dispus sa astepte, dar asta nu inseamna ca nu poate nici sa te atinga. Daca tu consideri ca esti prea mica exista toate sansele ca, daca il tii in asteptare mai mult de un an sa te paraseasca. Da da pentru sex. Nu e nici minor nici calugar. Daca la 20 de ani va fi in stare sa te astepte chiar mai mult de un an, ai dat peste mr right.

| Cristiann25 a răspuns:

Mda greseala lui ca s-a incurcat cu o pustoaica. Fetele astea mai mici sunt speriate de bombe si nu e bine. Daca iti pune mana pe fund ce ca doar nu-ti face altceva si in al doilea rand e iubitul tau nu unul cu care sa te saruti odata!

| ManTheMan8 a răspuns:

De ce nu-l asculti pe baiat? Spune-i ca te deranjeaza... In nici un caz nu trebuie sa-l respingi i nmomentul ala ai stricat tot! Spune-i Te rog sa nu imi mai pui mana pe fund cand ma saruti, ma deranjeaza...

| DragosNr001 a răspuns:

Nu. Gandeste-te intai ca baiatul conduce.Stie ce face (asta daca ai incredere in el)exista mai multe moduri de sarut. Unul dintre ele este si sarutul in care nu doar saruti, ci te ajuti de maini pentru a execita,, victima". Nu-ti face nimic. Dar daca ii spui ca te deranjeaza el se va simti jenant... Funda?

| AmisorXD a răspuns:

Daca te prinde de fund, poate fi o persoana mai perversa, as putea spune.In fine.e normal sa faca asta, adica pana la urma suntetti un cuplu, doar nu vrei sa nu te atinga? Dar cum a spus si el ii poti spune ca te deranjeaza si asa o sa inceteze.winking