| theprettylittleliars a întrebat:

Este un baiat de varsta mea , eu il plac , el nici nu stie ca exist. Nu stiu ce sa fac ,sa ma cunoasca?

Răspuns Câştigător
| pallsNk09 a răspuns:

Poiii, nu stiu. Dai add pe fb, sau intereseaza-te si vezi id-u lui, si ca sa nu isi dea seama din prima ca il placi, spuii si tu,, am facut schimb de liste cu o fata,,. Dupa ce ai id-u lui, ii spui si tu.,, Buna,, cred ca va zice si el buna. Faza urmatoare ar fi sa il intrebi daca ar vrea sa iasa la o plimbare cu tine prin parc, intr-un loc mai retras, si sa deschide-ti acest subiect. Dar nu este cazu, fiindca, din cate mi-ai spus el nu te cunoaste. Deci singura solutie este sa-i intrii in anturaj, dar nu asa sa vii la ei si sa stai cu ei (o sa arati ca esti. ) Incerci dar nu-i cuvantul potrivit incerci, vezi daca vreo prietena, prieten dea tau este prin aturaj pe la el ( grupu lui de prieten / cercu ) cum vrei tu. Si sub pretextu ca te-a invitat prietena/ prietenul sa stai cu el incearca sa comunici cu el. Mai in gluma mai in serios dupa putina vorba, ii spui si tu,, he he, esti dragut. Imi placi :*,, sigur se va gandi la faza asta, vezi cum reactioneaza, saaau astepti 1-2 zile si dupa vei vedea raspunsul. Dupa, incearca sa iesiti numai voi doi, in parc, intr-un loc mai retras. Deschizi tu prima acest subiect, sau nu stiu daca este mai indraznet tipul poate poate, o sa-ti fie mai usor dar nu cred. Ii spui sincer ce simti pentru el, si daca ar exista vreo sansa cu relatia. Ii spui ca il lasi sa se gandeasca, dar am eu o presimtire ( asa gandesc eu ) ca pana spre seara cand sa va luati adio va aparea si primul sarut, sau pupic. Bafta! funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adyyy123456789 a răspuns:

Du-te la el si intreaba-l daca te place. In cel mai usor mod: cerei id-ul de mess si il intrebi daca te place.