| mirunalove2 a întrebat:

Este un baiat in cartier de car imi place foarte mult dar el nu ma place... sad si eu vreau sa fac ceva sa schimb asta ce pot face? sad

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nimic.Nu are rost să te complici. Dacă el se poartă aşa cu tine, de ce te chinui atâta să îi atragi atenţia? E doar un tip ca oricare altul. Special e doar pentru că aşa îl vezi tu. Dacă într-adevăr era special, nu se purta aşa cu tine.Nu te complica, pentru că apoi tot tu te plângi că nu îţi acordă atenţia.Tu ai spus că nu te place.Acceptă situaţia şi mergi mai departe.Nu e singurul băiat de pe Pământ şi în nici un caz nu se termină lumea cu el.Meriţi mai mult de-atât.

| Musique a răspuns:

N-ai ce face dulceață.
Caută altul.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Fii mai indiferenta, nu il baga in seama prea des. Dar cand se intampla sa vorbesti cu el, uita-te in ochii lui. Si mai "gateste-te" si tu putin. Dar putin, sa nu pari curvulita. Dar daca nu da semne ca te place dupa in jur de maxim doua saptamani, las-o balta.

| h3r a răspuns:

De eram în locul tău plângeam după vacanță nu după un copil de cartier! Lasă-l în pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, daca nu vrei sa fi violata