| Oana04 a întrebat:

Este un baiat in clasa de care imi place si care cred ca si el ma place,sau asa stiam, dar a venit o colega noua mai mare si el sta cu ea in banca cateodata si vorbeste mult cu ea si pe ea a lasat-o sa-i bage mana in cap ceea ce lui nu ii place si pe mine nu m-a lsat in ziua respectiva. Fata are 15 ani iar el 13.Ma pputeti ajuta cu ceva? E foarte enervant cand il vezi si ma doare.

3 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Ii spui in fata tot ce simti...Asta vor baietii happy
Succes

| miru20cmrecords a răspuns:

Probabil ai place mai mult de ea.

| BogdanVelea a răspuns:

Daca chiar iti place de el. poti sa ii spui asta in fata chiar daca esti rusinata. asa poate vei avea noroc si va fi iubitul tau. eu la asta m-as astepta de la o fata... parerea unui baiat big grin