| YoCookieMonster a întrebat:

Este un baiat in clasa mea si il plac toate fetele inclusiv eu. Cea ce e bine e ca suntem prieteni din cls 1 si nu e problema.Eu stau ca el in fiecare pauza si vorbim, radem etc.
Cum as putea sa-i atrag atentia?
dau fundita
(sunt in clasa a 9a0

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Pai daca te considera o buna buna amica... sunt cam slabe sansele sa fie ceva serios/de lunga relatie intre voi
Cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti pe fata fara alte rahaturi daca si el te place o sa fie de acord daca nu im sorry (sau poti face ce spun ceilalti tipi sa fii misterioasa dar doar este o pierdere de timp... in fine daca tipu este sentimentalist fa cum am zis eu daca e dala nesimtit/curvar mai bine nu te bagi sau daca tii sa te bagi fa km zic astia)

2 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Il intrebi chestii de gen de cine ii place de la tine din clas, din astea ca sa isi faca idee ca il placi si il intrebi daca te place dupa un timp si incerci sa intri in sentimentele lui ca sa te placa mai mult. funda?

| LoVeIsLiFe a răspuns:

Bunahappy
pai ceea ce ai putea sa faci este sa'l chemi la ceva evenimente, zile de nastere sau cevasmug
acolo sa te apropii de el.sa vorbiti asa mai seriosbig grin
sau ai putea sa faci glume laughing
ceva de genul
te tenteaza?smugsmug
laughing