| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat in liceu, admirat de toate fetele, care are si prietena, dar care de fiecare data cand trece pe langa mine si prietena mea, se uita, se baga in vorba cu noi sau injura. are vreun sens? ar putea sa fie semn ca ar i-ar place de una dintre noi?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Probabil vrea sa va vada pe toate cu cracii in sus, cum cadeti pe spate ca mustele, dupa persoana luilaughing
Mai mult ca sigur sufera de el!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Daca e f admirat inseamna ca deja i s-a urcat la cap si e ingamfat.
Nu inseamna neaparat ca va place pe una din voi mai ales daca are si prietena, probabil ii place sa fie in centrul atentiei.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Poate ca vrea doar sa fie amic cu voi,
si mie mi s-a intamplat faza astabig grin

| SufletDeCopil a răspuns:

Daca te injura oh go on fi sigura ca nu, mai ales ca are s prieteena.
Sincera sa fiu o fi el mare vedeta in liceu dar nu conteaza exteriorul, ci interiorul. Faptul ca va injura inseamna ca nu are cei 7 ani de acasa, este un nesimtit si nu stie cum sa se comporte in preajma unei fete. Prin faptul ca va injura va arata partea cea rea, defectele. Eu zic sa cautati pe altcineva. un asemenea baiat nu merita nici salutat!

| ilovemusic a răspuns:

Probabil sufera de prea multa incredere in el(adica se crede tare). Este posibila si varianta asta cum ca ar placea-o pe una din voi deoarece baietii in ziua de azi cand vor sa bage o fata in seama asa se manifesta(unii).

Răspuns utilizator avertizat