| CrazyGirl1234 a întrebat:

Este un băiat la altă scoală. îmi place de el.desi are multe cosuri. Vorbim mereu pe mess, ne-am vazut de cateva ori.si de obicei vorbim despre scoala, colegi.sau barfimlaughingamandoi suntem pasionati de bascket.metin si alte chestiilaughingam crezut ca. daca citesc horoscopul.se va intampla ceva.eu sunt sagetator si el capricorn, dar i-am zis ca nu cred.si ca sunt povesti inventate si mi-a zis:,, cine >stie?:. poate au dreptate. poate chiar ne potrivimbig grin". mi-a facut complimente. mi-a zis ca sunt frumoasa.desi nu credlaughing))
Dar eu as vrea sa stiu daca am putea fi impreuna.parerea voastra ma intereseazabig grin.multumesc anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Baiatul pare interesat.
Va petreceti timpul in mod placut,va simtiti bine unul cu celalalt,banuiesc ca te place.
Daca si tie iti place,da-i de inteles si lasa-l sa faca primul pas.
In ce priveste povestea cu cosurile,nu te necaji, ii vor trece, toti am trecut prin asta si la toti ne-a trecut!
Succes!

2 răspunsuri:
| Andreeee a răspuns:

Din cate spui tu el a batut apropouri si daca ti'a facut si complimente, sigur te place. Daca si tu te simti atrasa de el, este perfect.Si problema cu cosurile va trece, poate sa mearga la un dermatolog care sa ii dea creme speciale. Sper sa iasa ceva frumos!>big grin