| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat pe care il plac de 4 ani (acum am 14) pe care nu l-am mai vazut de 1 an care spune ca m-am schimbat desi el s-a schimbat si zice ca nu ma mai place. Ma placut in vacanta de vara. Ma mai place? Cum as putea sa il intreb ce s-a schimbat la mine? De ce ma enerveaza? De ce cand vorbeste cu o fata frumos mai multe minute se uita de vreao 2 ori la mine vreo 5 secunde? Fara raspunsuri de genu sunt mica etc

Răspuns Câştigător
| Iuliana944 a răspuns:

Buna! vorbeste deschis cu el, intreaba-l dar dc zici ca m-am schimbat? in ce sens? si chestii, nu fi timida ca asta nu o sa te ajute la nimic, daca vrei sa ii zici ceva zii direct fara prea multe ocolisuri, dar el cati ani are?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Face misto si el.