| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat pe care-l plac de foarte mult timp. Se zicea odata prin grupul de prieteni ca si el ma place, dar acum nu stiu sigur. Am aflat ca e rusinos si ma gandeam ca acesta este motivul pentru care ma sacaie. Si eu sunt la fel. Nu vreau sa stie nimeni ca-l plac si fac acelasi lucru dar nu chiar asa ca el. De un timp a inceput sa-mi spuna ca ma place, dar cu zambetu pe buze. As vrea sa stiu daca a fost numai batjocura sau nu? Chiar mi-a zis pe mess odata daca vrem sa fim impreuna si eu l-am intrebat daca glumeste dupa care a pus semnul rolling on the floor. Ma intreb daca doar ii este teama sau glumeste... Mie imi este.As face acelasi lucru daca las intreba asa ceva. Va rog ajutati-ma.Multumesc dinaintehappy

Răspuns Câştigător
| Anesiss a răspuns:

Poate te place si asta e modul lui de a-ti spune. Cel m-ai bine ar fi sa vb cu el.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai incolo de baieti mai bine petreceti timpul cu un catel

| Anesiss a răspuns:

Poate chiar te place si asta e modul lui de ati spune. Cel m-ai bine ar fi sa vorbesti cu el.

| Mihai7best a răspuns:

Anonim mai prost ca tine nu este... cel mai prost din curtea scolii, de ce sa nu ii dai o sansa dragostea e cel mai frumos sentiment din lume