| дℓÿčέ a întrebat:

Este un dezavantaj sa fii înaltă? [ Nu știam ce categorie să punpuppy dog eyes]

8 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca depasesti 1, 80 atuncea nu e ok, parerea mea.

| Forevăr a răspuns:

Buna Alyce,
Eu am 1. 77 inaltime...
Nu, nu este un dezavantaj.
Multe fete de varsta mea, care au 1. 60, imi spun ca le-ar fi placut sa fie inalte ca si mine :). De multe ori mama imi spune : " Nu o sa gasesti baiat pe inaltimea ta "..se gaseste :D.
Pentru mine, dezavantajul unei fete inalte este sa poarte din aia cu tur jos [http://www.google.it/......tp?/imgres r:6, s:0, i:144&tx=21&ty=51 ]
In fine, e bine sa fii inalt :D
Eu sunt cea mai inalta din clasa :">
Sper ca iti va fi de folos raspunsul meu :*
Pa, pa! :-h
Si Paste fericit! >; d

| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu! O femeie este foarte frumoasa inalta! Si cu tocuri, si fara.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu, deloc!
Cred ca multe fete si-ar dori sa fie inalte.

| znstr a răspuns:

Buna! Alyce, eu am aproape 1, 80 si nu ma plang niciodata ca nu pot sa port tocuri pentru ca o sa fiu prea inalta. Din contra, inaltimea are mai multe avantaje decat dezavantaje: niste pantaloni/rochii vin altfel pe una de 1, 80, decat pe una de 1, 60.
Cum a zis Cher, ai multe sanse sa devii fotomodel si sa ajungi departe. Multe fete vor sa fie inalte, asa ca nu iti face probleme! happy
Bafta!

| Jameson a răspuns:

Nu, eu consider ca e bine sa fii ianalt/inalta

| MasterYoda a răspuns:

Nu! (am 2m, fara gluma)

| Cherilyn a răspuns:

Salutbatting eyelashes
Nu neaparat.
Daca esti si frumoasa poti deveni fotomodel si nu numai.
Eu cred ca e un avantaj sa fii inaltahappy