| Mimi4321 a întrebat:

Este un semn de iubire faptul ca iubitul meu deja m-a prezentat familiei si isi face planuri de viitor despre noi chiar daca avem doar 17 ani? Astept pareri

4 răspunsuri:
| xadsada a răspuns:

Vrea sa te **** in cur

| antonimilk a răspuns:

Depinde de cat timp va cunoașteti.
Eu zic că da, altfel nu ar prezenta pe oricine.
Poate fi vorba despre orice, chiar și rău chiar și bun

| Adry05 a răspuns:

Probabil dar nu e exclus nici sa-i treaca marea asta iubire in cateva luni/un an/2 deci. Macar stii ca pe moment arre intentii serioase

| nobodynowhere a răspuns:

Salutare. Eu consider ca, daca te-a prezentat parintilor, este ok, este dragut. Nu inseamna musai iubire. Nu mai confudati cuvantul asta cu toate prostiile. Iubirea nu este inclusa in sex, in scosul in oras sau in ruptul coloanei in club cu ''iubirea ta''. Este un lucru dragut, faptul ca te-a prezentat, dar traim in 2018, unde nu mai este mare lucru asta. Esti liber, in mare parte. Daca te prezenta parintilor in 1980, probabil te iubea si voia sa te ceara in casatorie, pentru ca na, atunci parintii faceau cuplurile, si daca te impotriveai o beleai. Faptul ca isi face planuri de viitor cu tine, nu este iubire nici asta. Asta este doar copilarie, pe care toti o avem sau am avut-o cel putin o data. Toti facem asta la varsta voastra, frageda, dar crede-ma ca nu semnifica iubire.
Sanatate si intelepciune.