| anonim_4396 a întrebat:

Este un tip de care imi place... are 19 ani iar eu 14 dar e asa un copilarooos :3. as vrea sa-i spun asta doar mai incolo. as vrea sa pornesc o discutie cu el pe mess... cum as putea sa incep big grin

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

O să-ţi pară rău după ce te fraiereşte să ţi-o tragi cu el, pe urmă avem intrebări cu: " sunt insărcinată?! "

| Alexaa_4438 a răspuns:

Mai bine iti vezi tu dracului de invatat si de scoala, poate ti se pare tie ca e copilaros dar incearca doar sa te pacaleasca! Stai in banca ta si daca e sa te uiti dupa cineva ar fi indicat sa fie de varsta ta, nu atat de mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce drăguțhee hee Vorbești cu el, te întâlnești, ți-o tragi, rămâi gravidă.
Dragostea adevarată se întâlnește mereu la 14 ani.

| subfocus a răspuns:

Incepe cu du-te dracu de pedofil! parerea mea