| ImAgirl a întrebat:

Este vorba de prietenul meu...
nu suntem de mult timp impreuna si mi se pare ca intrece masura, adica atingeri pe maine picioare sunt de acord dar intr-o seara si-a pierdut controlul si incerca sa-mi bage mana pe sub haine. mai este ceva: i se sculase si se comporta ciudat, isi pierduse controlul
oare vrea sa ma bage in patul lui sau ma place si il atrag foarte mult
puteti sa-mi explicati ce s-a intamplat cu el?

9 răspunsuri:
| miranda_6665 a răspuns:

Pai in primul rand cati ani ai?

| fabiola a răspuns:

Atata vreme cat nu il cunosti bine ca om, fii prevazatoare!

| george9510 a răspuns:

Eu zic sa-l intrebi daca vrea sa o faca cu tine asa vei afla dar dupa comportament eu cred ca asta vrea numai ai grija sa nu se foloseasca doar o noapte de tine si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ii placi foarte mult si vrea sa se culce cu tine(ceea ce este tipic pentru orice baiat). Daca u nu vrei, ar trebui sa-i spui asta, nu crezi?

| CandyES a răspuns:

Nu neaparat thinking, baieti sunt uneori curiosi. intr-adevar vrea sa intretina relati sexuale cu tine nici nu se mai pune problemawinking, insa tu te poti impotrivi nu are cum sa hotarasca el in locul tau, poti sal pui la punct daca doresti astawinking.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Probabil duce lipsa de sex si de-aia se comporta ca un magar.

Barbatii au mereu chef de sex deci nu te speria dar nici nu te crede buricul pamantului pentru faptul ca te doreste.

Eu zic sa-l pui la respect ca duce lipsa de calitatea asta!

| iPhone_6487 a răspuns:

Pai nu stiu da-ne o poza cu tine si sa vedem cam cum arati!

| Andreea_2764 a răspuns:

Pai...eu cred ca la-i excitat putinlaughing, dar depinde ce varsta ai nu stiu, poate el simte nevoia sa faceti dragoste sau nu stiu... funda?

| Annd a răspuns:

Depinde de anii luiwinking