| loveisbeautiful a întrebat:

Este vorba de prietenul meu...

nu suntem de mult timp impreuna si mi se pare ca intrece masura, adica atingeri pe maine picioare sunt de acord dar intr-o seara si-a pierdut controlul si incerca sa-mi bage mana pe sub haine. mai este ceva: i se sculase si se comporta ciudat, isi pierduse controlul

oare vrea sa ma bage in patul lui sau ma place si il atrag foarte mult

puteti sa-mi explicati ce s-a intamplat cu el?
eu am 16 ani iar el 17 big grin

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Ca il atragi e clar, dar mai bine fi precauta happy mai bine vb cu el si ii spui ca nu vrei sa te culci cu el si sa se controleze pentru ca altfel iti face rau. Ce s-a intamplat cu el? thinking voia sex baiatu, asta e, dar totusi e bine ca nu ati ajuns in pat si s-a putut abtine desi nu i-a fost deloooc usor. Acum, cred ca mai degraba il atragi f mult, pentru ca daca voia numa sa se culce cu tine o facea demult si nu se mai oprea in acea seara.winking

12 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Normal ca te place si il atragi din moment ce "i s-a sculat" laughing) nu cred ca are nicio vina in aceasta privinta... daca omu` e excitat!
Si nu se stie daca doar asta doreste de la tine sau poate ca nu s-a putut abtine...

| Ramonaaaa a răspuns:

Te place, vrea sa faca sex cu tine.Aceasta dorinta este normala.Adica,ce baiat la 17 ani nu ar vrea sex de la prietena lui?
Ideea este ca trebuie sa discuti cu el si sa ii spui daca vrei sau nu sa faceti sex. Daca nu vrei, el nu te poate obliga.Este viata ta, este corpul tau.

| AnGeL a răspuns:

Vrea clar sa se culce cu tine
din moment ce il atragi asa de tare

| WooLove a răspuns:

Clar, te vrea. decizia iti apartine. nu fa ceva care dupa sa iti para rau. succes!

| nicol20 a răspuns:

Iti dai seama scumpa mea ce crezi ca vrea doar stii ca barbati gandesc doar cu capul dintre pantaloni eu iti spun sa il pui la respect si daca nu merge dai liber ca daca te-ar iubi te-ar astepta cat pana vei fi tu pregatita.te pup si succes

| AyU a răspuns:

Il atragi foarte mult, dar e posibil ca sa te vrea si in pat.
Cu toate astea trebuie sa ii explici ca nu vrei sex, si daca intr-adevar te iubeste, va accepta. Dar totusi el vrea mai mult de la tine. Vrea sa te simta si chiar daca nu vrei sex, nu grsesti cu nimic sa iti mai bagi mainile sub bluza lui sau sa va pipaiti mai intens. Nu mai sunteti niste copii iar el vrea mai mult de la tine, si il atragi probabil mult. Incearca sa nu te mai intimidezi si il vei surprinde placut daca vei incerca si tu ceva nou. Nu-ti fie teama, daca nu e sex, atunci e atractia puternica si te asigur ca nu iti va displacea sa te atinga pe pielea goala sau tu pe el...succesbatting eyelashes fundita? :*

| pufulete17 a răspuns:

Dalaughing te vrea

| Dianné a răspuns:

Poarta o discutie cu el. Poate vrea sa faceti sex. Te sfatuiesc, daca continua tot asa si dupa serioasa discutie, e clar, vrea gang-bang si pe langa asta, este un obsedat! Eu zic, sa ii pui conditii. Ce nu are voie sa faca atunci cand esti in preajma lui. Daca nu se poate scoate la capat in niciun fel, renunta la el. Faza cu "sculatul", se excitase, horny heart.batting eyelashes

| funditza_3597 a răspuns:

Pai este vorba de o atractie foarte puternica sexuala...el te doreste foarte mult, ar trebui sa discutii cu el, sa vezi adevaratele lui intentii. daca asta isi doreste mai bine renunta, mai tarziu o sa si doreasca sa stea cu tine numai pentru sex Sfat:il intrebi numai daca mai repeta asta si pe loc ca sa stie ca vorbesti serios... funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Ryuk751 a răspuns:

Normal ca te vrea doar la pat.din mom ce il atragi foarte tare normal ca el sa excitat si i s-a sculat.

| bizi a răspuns:

Eu ti as sugera sa ii dai liber daca nu este iubire si intelegere intre voi, iar daca el reactioneaza urat, apeleaza la parintii tai.chiar daca nu vrei si crezi ca ei nu te inteleg,nu iti vor intoarce niciodata spatele si chiar daca o sa iti spuna ca ai gresit ca ai stat cu el si bla bla bla,o sa te ajute mereu, crede-ma, eu stiu mereu ce sa facabig grin