| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre verisorul iubitului prietenei mele cele mai bune. Se numeste Cristi. De cateva seri tot iesim in formula asta si ne aruncam priviri lungi si zambete. Acesta a facut rost de nr meu de la iubitul prietenei mele. In aceeasi seara m-a condus acasa si ne-am sarutat. A doua zi am vorbit prin mesaje si am iesit in aceeasi formula in oras, l-am sunat sa vina inaintea mea, iar cand ne-am vazut a fost doar un pupic simplu pe buze, desi in seara anterioara au fost saruturi luuungi si imbratisari. Cand am ajuns acolo acesta m-a tinut de mana pe sub masa, m-a mangaiat pe picioare, dar inainte eu aflasem ca i-a spus iubitului prietenei mele ca ii place de mine, dar vrea sa luam lucrurile incet, sa nu le grabim, dar el ma mangaia, imi facea ochi dulci si m-a condus acasa, am stat imbratisati, ne-am giugiulit si ne-am sarutat, mai mult de jumate de ora. Iar astazi nici mesaj, nici nimic. P.S. E clar ca tine la mine, avea momente cand ma imbratisa si parea foarte grijuliu, insa inainte sa plecam de la local mi-a spus "Uite cum imi pierd eu noptile!" spunea asta pentru ca era ora 1 si mi-a zis ca el nu mai e la varsta aia la care sa le piarda si ca eu sunt
a varsta aia, dar nici eu n-am obiceiul sa ies des si sa stau mult, el are 20 de ani, iar eu 16, am fost socata cand mi-a zis asta. Sunt sanse sa fie ceva? Ce sa inteleg eu de aici? Cum sa procedez?!

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!

Faptul că o zi nu ţi-a vorbit nu înseamnă neapărat că nu te mai place, nu te mai vrea. Poate s-a întâmplat ceva. Atâta timp cât v-aţi sărutat şi va-ţi iubit. Alooo! Deja este ceva. laughing. Încearcă să iei lucrurile în serios. Nu trebuie să procedezi într-un anumit fel, fi doar tu. Eh. lucrurile decurg aşa cum sunt.
Baftă!

| buzeduulci a răspuns:

He wants the V. your V. :3