| Lookwhoisthere a întrebat:

Este vreo problema daca fac dragoste in timpul ciclului menstrual? Adica ma poate afecta cu ceva la modul sa dureze mai mult sau sa mi se deregleze? (Scuze pentru intrebarea cam tampita laughing dar sunt curioasa :* )

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ce sa dureze mai mult?happy asta nu depinde de tine, ci de partener. singura problema e ca o sa patezi tot de sange, in rest nu te afecteaza cu nimic.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, există un risc MARE de a se rupe prezervativul, există discomfortul fizic, eventuale dureri, risc crescut de infecţii, risc de hemoragie, posibile dereglări menstruale, etc.

Ca să NU mai vorbim de aspectul dezagreabil.

Dacă tot o faceţi cu prezervativ, de ce să nu aştepţi până după terminarea menstrei?
Că, doar, NU se termină lumea azi...

Toate cele bune.

| cristimihailov a răspuns:

In afara de faptul ca este scarbos, roaga-l pe tip sa iti faca sex oral.

| Alcyon a răspuns:

Nu se deregleaza, dar e posibil sa faci infectii vaginale. Prin urmare e obligatoriu sa folosesti prezervativ.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

O sa ii faci aluia o transfuzie de sange... laughing

| vocea a răspuns:

Stai linistita nu este scarbos este foarte frumos, nu cred ca il deranjeaza pe partener plu ca tu o sa ai o placere si mai mare

| Mussette a răspuns:

Este neigienic si iti va curge mai mult sange.

| MisteryShadow a răspuns:

De ce ai face asta? laughing
Adică...este cât se poate de scârbos. o.o