| LaurensLifeStory a întrebat:

Este vreo sansa sa raman insarcinata daca si-a dat drumul in mine cu cam vreo 3 zile inainte sa-mi vina menstruatia? precizez ca acum sunt pe stop acum

4 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu sunt sanse

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca a venit menstruatia, inseamna ca nu se dezvolta nici un embrion in uterul tau.

Totusi, pe viitor, protejeaza-ti sanatatea folosind prezervativ. Te protejezi de sarcini nedorite si de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).
Fa-ti vaccinul HPV.

| Goete a răspuns:

Im principiu nu dar sunt si sarcini extrauterinez sarcini in care "esti pe stop" si tot esti insarcinata, etc