| Delete a întrebat:

Eu am 16 ani si vb cu prietena mea ea are 15 ani si e virgina, ea m-a intrebat daca am avut vreo data relatii sexuale si eam zis ca da si mai multe ori si cu mai multe fete, intrebarea e oare ce crede ea despre mine?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Depinde.
Daca e deschisa la minte si nu are fixul de a fi si tu virgin, nu cred ca ea crede ceva urat despre tine, in schimb, daca e mai inhibata si copilaroasa poate crede ca esti un 'fustangiu'. In situatia asta, foarte probabil e sa se si sperie sau sa crezi ca vrei doar sex daca pomenesti de eventuale relatii sexuale cu ea.
Totusi, n-as strica sa o intrebi, nu e mare lucru.Si prietenul meu, cand am ajuns la subiectul asta, era usor speriat de faptul ca as avea o reactie urata, virgina fiind, dar s-a lamurit ca eu sunt mai mult decat ok, chiar indiferenta la trecutul lui.Asta mi se pare ca ar trebui sa fie si reactia ei.Nu conteaza ce-ai facut inainte de ea, ce faci dupa ea, ci ceea ce faci cat timp esti cu prietena ta, iar lucrul asta tebuie sa-l inteleaga si ea.

3 răspunsuri:
| Question a răspuns:

Ca esti un baiat care si-a inceput viata sexuala. Nu cred ca are impresia ca esti un manwhore or something pentru ca in ziua de azi adolescentii isi incep viata sexuala destul de devreme. Cred totusi ca acum e un pic cam intimidata, poate chiar ii este teama sa faca acest mare pas cu tine pentru ca tu esti mai experimentat. Presupun ca e ar fi fost mai comfortabil pentru ea daca si tu ai fi fost virgin si ar fi fost la fel de important pentru amandoi. Dar de ce nu o intrebi pe ea? Pun pariu ca si ea ar vrea sa vorbeasca despre asta. Good luck!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca esti laudaros si nu poti fi luat in serios. Oricarei fete ii place ca baiatul de langa ea sa fie responsabil, sa aiba ca partenere sexuale numai fete de care il leaga sentimente profunde. Faptul ca tu te-ai laudat ca ai avut multe partenere, fie ca este adevarat sau nu, te faci neserios si complet neinteresant.

| pwp a răspuns:

Pai nu cred ca e rau sa numai fii u virgin.
daca erati amandoi era mai rau happy.