| CristiZzz a întrebat:

Eu am 2 luni de relatie cu o fata.ea spune ca ii place de mine fizic(am un corp bine facut sunt inalt etc) dar avem si multe in comun. ea e virgina cel putin asa mi-a spus si as dori sa stiu asa cam in cat timp o sa vrea sa facem dragoste(eu sunt curios happy sunt sispus sa astept dar as vrea niste pareri cu un interval de timp :luni, sapt,...

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Cristii daca spui ca e rece ai de asteptat mult si bine -Dar nu poti sa aplici o lege la toate fetele.In primul rand trebuie sa o faci sa aiba incredere in tine si apoi te poti gandii si la asa ceva. Daca e si Virgina e un pic mai complicat.O sa ai fie teama ca sa nu o lasi dupa -incerca sa vb cu ea despre voi pe Viitor sa vada ca iti faci planuri cu ea si dupa. Apoi ca sa spun asa -Normal cam 3 luni dar daca e fata cam 5, daca nu si mai mult!

| CristiZzz explică (pentru Danysan):

Faza e ca eram curios ca nu am mai avut o relatie cu o fata virgina. sunt dispus sa astept si apropo fata face 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haida'de! nu mai poti astepta, fierb icrele in tine? Atata timp cat v-a decide ea, cati ani are fata?

| ByCats a răspuns:

Nu trebuie sa o fortezi! atunci cand ea va fi pregatita iti va spunewinking