| anonim_4396 a întrebat:

Eu am aproape 14 ani si imi place mult de un baiat...as vrea sa stiu daca sunt cam mica pentru a incerca sa flirtez cu el?

6 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Daca il placi, nu vad nicio problema.Nu te lua dupa strabunica sau dupa altcineva de pe vremuri care zic ca nu e bine sa ai prieten pana la 18 ani. A flirta sau a fi cu cineva, nu inseamna neaparat si sex.Pentru sex esti cam mica, dar pentru a avea o simpla relatie nu mi se pare ca esti micawinking

| crysty08 a răspuns:

Dragostea nu are varste

| danielagoldica a răspuns:

Nu esti mica deloc! Baga carbuni!

| andrei a răspuns:

Nu!

Poti sa faci asta cand te indragostesti de el:p Puteai sa faci la 10 ani sau la 18:p

| Piㄨㄨy a răspuns:

Daca il placi cu adevarat, nu vad de ce nutongue
eu zic sa vorbitzi mai intai pe mess sau prin msg pe telefonwinking
(din propria experientzabig grin)
succes:*:*:*

faunda?:O3

| bogdy2009 a răspuns:

NU este o varsta normala, dar sa nu pari disperata