| valentinalina a întrebat:

Eu am fost indragostita de un baiat aproape un an si inca mai simt ceva pentru el dar m.a facut sa sufar foarte mult acum sunt indragostita de un baiat...ce ziceti sa mai incerc?

4 răspunsuri:
| valentinalina explică:

Nu nu am fost impreuna.dar cand se plictisea venea la mine si ma lua in brate.sad

| DyNo a răspuns:

Ai fost indragostita de el sau ai fost cu el?

| Xtadelo a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine straight face
Daca te-ai indragostit de acel baiat... continua cu el...dar cel mai bine pentru tine e sa vorbesti cu cu cel care te-a facut sa suferistraight face
O sa il uiti dar crede-ma ca atunci cand o sa il revezi o sa fie groaznic. Mai bine clarifica situatia, macar stii ca ai incercat.
Bafta!

| claustrofob a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa te mai chinui singura. Iti faci rau singura mai ales ca voi doi nu ati avut o relatie si el venea la tine doar cand se plictisea asa cum ai spus si tu. Trebuie sa ai si tu mandria si orgoliul tau. Nu mai permite sa vina la tine doar cand are chef, el stie ca tu accepti ceea ce se intampla si de aceia nici nu au evoluat lucrurile intre voi. E greu, dar mai bine renuntihappy