| valentinalina a întrebat:

Eu am fost indragostita de un baiat iar el ma tot lua in brate vorbea cu mine mi.a cerut chiar si numaral dar cand a aflat ca sunt indragostita a facut doar misto de mine si m-a facut sa sufar(eu cred ca asta a fost planul lui)acum habar nu am ce simt pentru el. ura sau iubire dar ceva simt.

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Dezamagire simti de fapt, fiindca nu o fost asa cum ti-ai dorit tu.
Da ceea ce trebuie sa faci acum, ii sa mergi mai departe, nu te bloca la un baiat care nu te merita, incearca sa nu iti pese, si pana la urma o sa gasesti pe cineva mai bun.
Adapteazate situatiei, treci peste.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te încearcă sentimentul nesiguranței, să-ți fie o lecție ca pe viitor să nu te implici sentimental și nu o mai face în gura mare.
Pa, pa.