| valentinalina a întrebat:

Eu am fost indragostita de un baiat iar el ma tot lua in brate vorbea cu mine mi.a cerut chiar si numaral dar cand a aflat ca sunt indragostita a facut doar misto de mine si m-a facut sa sufar(eu cred ca asta a fost planul lui de la inceput)acum habar nu am ce simt pentru el. ura sau iubire dar ceva simt.

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Draga mea, acesta este un BOU! Nu vreau sa jugnesc pe nimeni.Dar ceea ce a facut nu e deloc frumos! Nu trebuie sa suferi.Cred ca esti putin suparata, dezamagita si ti-e teama sa mai dai ochii cu el..Nu? Nu trebuie sa fii asa.Treci peste.Vor veni alti baieti care te vor iubi pentru ceea ce esti nu-si vor bate joc.El nu merita dragostea ta, a nimanui!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faza e ca poate acel baiat a luat totul in gluma faza e sa stii pe viitor ca majoritatea dintre noi la inceput vrem sa facem o impresie buna apoi ne aratam adevarata fata posibil acum crede ca te poate controla cum vrea el eu spun sal lasi si si cand isi cauti pe cineva cauta un baiat hotarat, matur nu toti copii

| Gunoi a răspuns:

Cred ca esti putin dezamagita. Daca te gandesti in fiecare zi la el si nu esti agitata sau nervoasa inseamna ca inca il mai iubesti, dar sincer iti spun el nu merita iubirea ta daca si-a batut joc de tine

| StarSGirL a răspuns:

A vrut altceva de la tine!winking Nu o relatie, ci o aventura. Baietii sunt complicati tare. Si cand te indragostesti de un baiat, nu ii arata asta prea repede, ca se ''sperie''. Fii indiferenta! happy Iti spun din proprie experienta!