| Gabitza00 a întrebat:

Eu am fost intr-o relatie cu un baiat (adita)(3 luni-4)dupa ce n-am mai fost cu el ne-am certat. p urma incepea sa vorbeasca cu mine. apoi eu am fost cu un alt baiat dar mereu incerca sa ma desparta de el...pe urma nu am mai vrut sa stau cu acel baiat, iar adita se tot dadea la mine... dupa aceea nu sa mai dat doar se uita dupa mine si acum iar se da la mine. ce sa cred/? ma place? vreau mai multe opini si mai multe sfaturi(de genul cum sa ma dau si eu la el fara sasi dea seama)?

Răspuns Câştigător
| ghiCIne a răspuns:

Cred ca dupa despartirea voastra ti-a simtit lipsa si nu mai stie cum sa te recupereze.
Zambeste-i si fa-i complimente, cam asta zic eu.
A, intreaba-l daca nu i-a fost dor de tine, asa, ca-ntro gluma.winking

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.