| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un baiat in clasa(sunt clasa a zecea), eram foarte buni prieteni, am ajuns sa ne sarutam la anumite jocuri, dar nimic mai mult.
Acest baiat este cel mai frumos din clasa, cel mai ravnit si ieri m-a chemat pe la el, mi-a zis ca are ceva important sa imi zica. thinking
Fara sa stiu intentiile lui am mers la el acasa unde ma astepta cu zambetul pe buze, am mers spre pat sarutandu-ne si am ajuns in pat, cand m-am trezit dezbracata.
Pot zice ca eram prea excitata si nu am putut rezista tentatiei, am facut cam tot ce nu prea trebuia sa facem, bineinteles protejat.
Nici unul din noi nu avea prieten/a(la momentul actual) si am decis sa ramana intre noi ce s-a intamplat, si normal ca acum suntem impreuna.
Am ramas la el azi noapte si s-au petrecut lucruri neasteptat de frumoase si placute, am ajuns si la orgasm. El a recunoscut ca nu se astepta sa mergem asa departe si s-a simtit foarte bine cand a auzit ca eram inca virgina.
Acum mi-a propus sa ma mut la el deoarece parintii lui l-au lasat singur in casa, a zis ca vrea sa ne cunoastem unul altuia parintii si ca se gandeste la ceva serios.
Ce ziceti, ce sa fac? Sunt mai mult decat indragostita de el si nu avea nici un ton de gluma in spusele lui.Nu este deloc sarac si a zis ca parintii lui fiind in Germania ar putea sa ne intretina pe amandoi. Vroia foarte mult acest lucru.(sa ma mut la el)
Ce credeti? Ar trebui sa fac acest pas? Oare de ce s-a comportat asa frumos si a insistat sa ma mut la el? Precizez ca este un copil de familie buna si invata bine, nu este un golanas care m-ar arunca pe strada cand s-ar plictisi de mine.

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Din toate spusele tale, il iubesti, asta e sigur, dar totusi ai o retinere in a te muta la el.
Cel mai bine ar fi sa-ti clarifici gandurile si prioritatile inainte sa faci acest pas, foarte important.Si asa ai facut o gresealá (cand te-ai trezit dezbracatá ) cu toate ca nouá ne prezinti diverse motive sa-ti justifici gestul (baiat de treaba, familie buná)
In plus pe voi vá intretin parintii lui, ceea ce este un dezavantaj.si peste toate, esti prea micá. Gandeste-te, ai 16 ani.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu nu te-ai simti umilita sa te intretina parintii lui? Mie mi se pare absolut degradant pentru o femeie. Ce esti tu servitoare? Muta-te la el doar cand vei putea sa te intretii singura. Asa te va respeca si el si parintii lui.

| CevaNormal a răspuns:

Cel mai degraba este sa va mutati impreuna atunci cind veti fi la facultate amandoi, gnadeste-te bine, nu conteaza ca va va intretine parintii lui, ci ca inca nu esti formata ca personalitate.

| marsy a răspuns:

Aoleu... cum nu ai putut rezista. si sa nu se intimple acest lucru. oK.important e sa va iubiti. Si nu as zice sa te muti la el. poti petrece foarte mult timp la el. sa stati impreuna. Insa parintii tai stiu de decizia ta? Te va lasa?

| roxy_5007 a răspuns:

Te-ai trezit dezbracata am patit-o si eu la 17 ani te-a luat asa o idee de sarut intens si nu te-ai mai gandit la ce faci dar oricum nu ar trebui sa te muti la el e prea repede si parintii tai ce vor zice? mai gandeste putin

| troxanici a răspuns:

Bv super tare povestea ta, mi se pare f romantica, sper sa va iubiti mereu ca acum... happy

| chillbab3 a răspuns:

Nu e ceva gen primul venit primul servit...doar daca vrei sa iti inchizi viata de la varsta asta...gandeste-te va fi ca un fel de casatorie...nu vrei sa iti mai petreci ani adolescentei? eu cred ca este prea devreme pentru asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce incerci sa te explici pentru ceea ce ai facut? Inca ceva.Cum adica "a auzit ca eram virgina"? Apoi cum sa stai intretinuta de parintii lui? Sfatul meu este sa nu te muti la el, vei suferi cu siguranta si asa totul a evoluat prea repede, sunteti minori si nu cred ca parintii vor fi de acord.Lasati-va un pic de ragaz, nu va sufocati unul pe altul ca nu cumva sa traiti dezamagirea obisnuintei. Tin sa cred ca ai inteligenta necesara luarii celei mai bune decizii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine nu asta ma intereseaza la el. Putea sa fie si sarac lipit si eu nu ma schimbam fata de el. Poate unora li se pare ca m-am grabit, dar a fost cea mai frumoasa experienta din viata mea.Am discutat si cu parintii, si ei sunt de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubirea e frumoasa. dar cam devreme ati inceput.trebuie sa stati 2 ani impreuna si apoi sa va casatoriti.in acesti doi ani trebuie sa va gasiti drumul impreuna si sa trageti la acelasi jug.santeti tineri.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi dupa liceu vine cu soferul sa imi iau lucrurile.Sunt asa entuziasmata! Iubirea e un sentiment asa placut!
De-abia astept sa ramanem iar singuri blushing.
Fetelor care sunt ingrozite si cred ca "prima oara" doare, le spun ca la mine nu a fost asa. Dar a curs un lichid transparent spre alb si cred ca asta a facilitat penetrarea.Si celor care cred ca sexul oral este scarbos le zic eu ca nu este asa! Cineva zicea ca organele genitale nu sunt de mancat, ci pentru perpetuarea speciei.Eu cred ca daca ambii parteneri sunt de acord, aceasta poate fi o parte interesanta si excitanta a partidei.
Pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma intretin parintii lui.Deocamdata am banii necesari de la parinti.Asta a fost ca o idee si am spus initiativa lui.Nu am nevoie de bani si cum am mai spus nu asta ma intereseaza la el.