| Alexutsa_2737 a întrebat:

Eu am un prieten foarte bun, desi cred cama place si se da mereu la mine el zice ca sunt ca si sora lui, numai ca aseara am fost la el acasa si era o atmosfera romantica, si el sa aporpiat de mine si a inceput sa ma sarute si sa ma dezbrace, dupa ce m-a dezbracat complet, ne-am uitat unul in ochii celuilalt si el a zis ca nu e bine ceea ce facem si dupa mi-a dat ceva sa ma imbrac si el a iesit din camera si ma asteptat in alta camera. A venit la mine m-a sarutat pe frunte si mi-a spus ca tot ce s-a intamplat trebuie sa ramana micul meu secret si al lui, ca ne-am lasat prea dusi de val! Dupa eu i-am zis ca am facut ceea ce am simtit si l-am luat in brate si l-am impins pe canapeaua din sufragerie si i-am spus ca asta e ceea ce imi doresc( va dati seama ce s-a intamplat). Acum eu nu stiu ce sa fac dupa ce sa inatmplat aseara eu am plecat, dar nu prea am vorbit asa mult, doar mi-a zis el ca a fost minunat. Acum eu nu stiu ce sa fac, cum sa vorbesc cu el, am numai imagini cu mine si el, pur si simplu mi-e rusine sa vorbesc cu el. Ce sa fac? Sa fiu cu el, sa ramanem prieteni habar nu am! Un sfat va rog puppy dog eyes

13 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Povestea ta e foarte sweet. Parere mea e ca ar trebui sa incercati o relatie dupa tot ce s-a intamplat. Ar trebui sa il vezi ca pe un iubit acum. Daca nu va merge. Propune-i sa ramaneti prieteni ( ceea ce nu va fi din nou la fel ca atunci sper ca stii sad ), ai facut bine ceea ce ai facut, ai facut ce ai simtit si tu si el.Bafta :*!

| Mihaela6 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti infrunti frica si sa vorbesti cu el si apoi sa hotarati impreuna ce e de facut: Sa ramaneti impreuna sau sa fiti doar prieteni. De ce nu incepi prin a vorbi pe mess sau pe facebook, apoi va intalniti si stabiliti lucrurile. Oricum tot va trebui sa vorbesti odata cu el, nu ai sa poti sal eviti mereu!

| Thextruexme a răspuns:

Chiar daca ai vrea sa ramaneti prieteni asta nu e posibil dupa ceea ce sa inamplat..Deci sfatul meu ar fi sa ramai cu el happy. Noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow ce scenariu de film pentru adolescenti in calduri! big grin
Cat despre sfat, n-ai nevoie tongue
Totul merge linie dupa linie in scenariul asta. Asteapta doar.

| irina20 a răspuns:

Dupa ce ne-ai spus, cred ca exista ceva foarte frumos intre voi.Ar trebui sa ramaneti impreuna.
Nu trebuie sa-ti fie rusine de el, vorbeste-i normal.Saruta-l cand va veti vedea.Si stabiti sa fiti iubiti.Succes!

| Oana92 a răspuns:

E aproape imposibil ca un baiat si o fata sa fie prieteni fara ca macar unul dintre ei sa aiba sentimente puternice... Cel mai bine ar fi sa vorbiti despre asta cu sinceritate si sa vedeti ce va urma. Parerea mea e ca doar prietenie nu ar mai putea fi intre voi, dar aveti sansa sa fiti un cuplu reusit. Bafta!

| Cristiann25 a răspuns:

Chiar foarte frumos ce s-a intamplat! Ramaneti impreuna ca va placeti reciproc cu siguranta!

| τττ a răspuns:

Bună!
Dacă tu îl iubești cu adevărat,de ce nu-i dai o șansă? Dacă te-a făcut să te simți cu adevărat iubită când ați făcut dragoste, acordă-i o șansă. Sună-l, vorbiți pe net, pe telefon!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E perfect normal ca o relatie de prietenie dintre un baiat si o fata sa devina o relatie sentimentala. Nu ai motive sa-ti fie rusine, singurul lucru care s-a schimbat intre voi e ca ati devenit apropiati si fizic, nu numai emotional. Faceti exact ce faceati si inainte iar lucrurile vor evolua de la sine.

| darriya a răspuns:

Ti-e rusine sa vb cu el? dar cand te-ai calarit cu el nu ti-a mai fost rusine? laughing) ras ...mor laughing)

| lolly a răspuns:

Cati ani aveti? ..Trebie sa vorbesti deschis cu el, fara retineri! Eu zic ca tine la tine! O data ce a vrut sa se retraga si si-a cerut scuze cam indirect, cred ca-i pasa happyVorbeste cu el, doar asa poti sti ce urmeaza sa faci in continuare.

| AndreeaAndreiuț a răspuns:

Fii cu el, o sa fiti fericiti impreuna

| AlinaValentina97 a răspuns:

Mai fata, din cate imi dau seama dupa intrebarile tale, esti o MARE CURVA. Odata te-ai culcat cu fratele iubitului tau, ai ramas insarcinata la 16 ani, ai facut sex cu fratele iubitului tau si cine stie ce ai mai facut tu. Ori spui chestiile astea la caterinca, ori le faci ceea ce imi spune ca esti o parasuta in calduri care se f**cu toti jegosii. Probabil parintii tai asa te-au invatat sa te f.i cu toti pe la colturi, sau poate ei asa au facut. O sa ajungi pe centura, ca vad ca iti place sexul la nebunie. S-a umplut tara asta de nespalate la c..r care vor sa fie f...te. M-am saturat sa vad peste tor numai panarame ca tine. Draga mea, dar de fapt nu imi esti draga, ci imi e scarba de tine, un baiat poate ca se distreaza o noapte, 2 sau 3 cu o parasuta, dar cand se casatoreste, se casatoreste cu o fata cuminte, gospodina, nu cu o parasuta care sa o tarasca toti barbatii. Curvele sunt numai pentru distractie, iar dupa ce distractia s-a terminat, va da cu piciorul in cur proastele pamantului. Si voi va oferiti **** pe tava. Curvele pamantului, tarate de toti. Sa iti fie rusine panarama. Si ai si tupeu sa pui asemenea intrebari javra.