| adrian1213 a întrebat:

Eu azi ii spun fetei pe facebook daca vrea sa stie ce simt sa vina maine la scoala intr-un cont si dupa ma intalnesc cu ea ii spun: Uite asa simt eu si dupa o surut Va rog sa raspundeti: 1. Sa fac asa?, 2. Sa o sarut pe buze?, 3. Dupa ce o sarut ce fac? Funda cel mai frumos raspuns :* :X

Răspuns Câştigător
| XDeDeX a răspuns:

Dupa ce ii explici frumos ce simti pentru ea ridicai barbia uita-te in ochii ei apoi sarut-o lung... cred ca ii va placea ce vede si aude. Barfa happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa ce o saruti o data, o saruti si a doua oara.

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns:

Nu te arunca sa o saruti procedural, se poate indigna. las-o pe ea sa dea un semnal de acceptare mai intai tongue

succes!