| elasexygagica a întrebat:

Eu cand o sa fiu mare vreau sa fiu dansatoare si sa apar in videoclipuri de astea hot ca justify sex, love in brasil si alte videouri unde apar fete super love struck, si vreau sa ma apuc de acum de dans si modeling, este bine daca ma apuc asa devreme de danslove struck vreau sa arat super si sa devin fotomodel si sa apar in videoclipuri si daca se poate sa fiu violata in clip ca cele din justify sex, uffffff piesa asta imi starneste fantezii love strucklove strucklove strucklove struck ce ziceti? kiss

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Super, pot sa te violez eu?laughing

24 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Eu zic sa stai in banca tawinking si sa te apuci serios de cartewinking

| Smiiilee a răspuns:

Eu sunt la modeling de la 9 ani.

| DeDii a răspuns:

I'a si mai cresti cophillaughing

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Zic ca esti dusa rau...si ma abtin de la alte commentarii

| whatever_3916 a răspuns:

Buna cariera ti-ai ales oh go on, maicata stie ce vrei tu sa devii? discuta cu ea, poate ai noroc si te sprijina rolling on the floor) ahhhh...si nu uita sa ii mentionezi ca vrei sa fii violata ca fetele alea din clip =)

vai de capu' tau fetito oh go on lasa dracu prostiile astea si pune mana pe carte si tine-te de scoala! auzi la ea... fanteziirolling on the floor) haha rolling on the floor

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bine ai revenit! Îmi era dor de aberaţiile tale.Ai ceva cu violatul ăsta. Mă rog... dacă ţie îţi place...

pa, pa.

| Lililala a răspuns:

Fata, tu chiar esti batuta-n cap!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Fato tu vrei cam multe. nu te multumesti ca te-a violat banana sau ce era?laughing si mai zic sa-ti mai stergi inca o data contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar vai fată, nu știai? Pe centură se câștigă mult mai bine. Eu zic să te mai gândești.

| Razvan a răspuns:

Tu nu ai vazut cum arata fetele alea? Ti-ar trebui cam 3 vieti si o armata de medici esteticieni ca sa arati ca elelaughing

| pinky_8347 a răspuns:

Bai nu intelegeti unde bate fata asta? Vrea sa fie violata, ca mai apoi sa stie parintii ca fata lor iubita a fost "obligata" sa se arda, si pentru ca fata nu ar mai fi virgina, s.ar calari cu toti...am dreptate?
eu zic ca dawinking

fata mea, vezi de viata ta lasa violurile c-o sa ai timp sa te f*** destul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violatear tot pamantul urato

| Reverse a răspuns:

Intrebare de baraj : Cati ani ai?
Mare ti-e gradina Doamne. si multi prosti ii sar gardul cand poarta e deschisa.

| Turquoise a răspuns:

@JGayber, 7 ani arelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la un control la ospiciu ca sa fii sigura ca te interneaza...
cu cine esti facuta fa cu acsinte si cateaua in dupa langa bloc?

| pwp a răspuns:

Si mie imi place justify sex
de la tine o stiu!love struck
sa nu pleci dupa site, imi plac intrebarile tale!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai sansee!

| LittleandLiars a răspuns:

@xDarKx2 OG laughing @luchass rolling on the floor rolling on the floor OMG rolling on the floor)

Mai fetito ai 7 ani si capu te duce la prostii ca la unu de 16 ani fii fara griga ca pana nu termini liceu nu te primesc astia pe centura adica mi se pare normal sa stii sa si vorbesti daca nu du-te de pe acum dar nu cred ca ai sa ai prea multe sanse laughing

Copilo pune mana pe carte big grin

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

In revista playboy nu ai vrea sa postezi?smug
rolling on the floor
Doamne fata cati ani ai?
deci sa stii ca am citit toate intrebarile tale si se vede ca esti dusa rau
rolling on the floor

| Foxxxy_3238 a răspuns:

Fac modeling de vreao 2-3 ani.
Dans street fac de 1 an in 1 februarie o sa fie un an.;]
Da pe langa trebuie si sa invetzi.

Răspuns utilizator avertizat
| xSunriseX a răspuns:

Fraterolling on the floorestidusa raulaughingpe bunerolling on the floorsa fi violata?raised eyebrowsDneee mamarolling on the floor

| xSunriseX a răspuns:

Sh raspunsurile castigatoarerolling on the floorfrate.estivarzastraight face.invatsa si lasa dracu prostiile.ca ink estimica.mai ai timpstraight face.Dne catsi copii prosti