| MyWorld_6518 a întrebat:

Eu i-am zis ca il plac...si el imi zice clar ca nu simte acelasi lucru pentru mine, ma simt ingrozitor! ce ma fac...ca eu il plac foarte tare!

Răspuns Câştigător
| lolli_4147 a răspuns:

Imi permit sa redau un proverb trainic si cat se poate de adevarat:"Cui pe cui se scoate!". Cauta pe altcineva! Incearca sa iti aglomerezi atat de tare existenta, incat sa nu mai ai timp si pentru el. Fa lucruri care iti plac, care te atrag, te relaxeaza, iesi cu persoane in prezenta caror te simtit bine. Incearca sa ai cat mai multa grija de tine, sa fii mai draguta ca oricand, sa te aranjezi asa cum nu ai facut-o niciodata. In felul asta te vei simtit admirata si iti va fi mult mai usor sa il uiti.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te acum ca eu sunt in situatia acelui baiat care iti zice tie asta, uite mai ramanem amici si mai putem sa iesim cu prietenii la o plimbare, chef stii tu dar uite ca nu ne potrivim imi pare rau dar lasa ca o sa gasesti pe cineva pentru tine care sa te iubeasca, eu prefer sa raman asa cum ma stii pe mine pa. Chiar daca rezulta dureros treci peste asta sper ca te-am ajutat.

| gigiro a răspuns:

Dragoste cu de-a sila nu se poate. Urgent, scapa de obsesie, pana nu prea tarziu.

| StupidANDContagious a răspuns:

Salut.
Ti-ar place sa te minta? mai bine asa decat sa te duca cu vorba. Apreciez taria lui de caracter, ca s-a abtinut sa faca declaratii fara sens.
Anyway... sfatul meu este sa-l uiti si sa mergi mai departe.Este greu, dar asta trebuie. Poate in timpul asta cat esti "agatata "de el si-l vezi doar pe el, ratezi alte ocazii de a cunoaste oameni interesanti si potriviti tie care sa tina la tine intr-adevar. Bafta happy

| MyWorld_6518 explică:

Multumesc mult pentru sfaturi! va bexx!